Vyhledávání

Servis a repase baterií

Proč servisovat baterie právě u nás?  

Vedle servisu elektrokol je naší specialitou také servis všech typů akumulátorů (olověné, křemíkové, gelové, lithiové a další). Prostřednictvím speciálních přístrojů jsme schopni rychle a přesně diagnostikovat aktuální stav kapacity baterie, její funkčnost a životnost. V případě potřeby dokážeme akumulátory opětovně oživit. Pokud vaše stávající baterie dosluhuje, rádi provedeme její repasi s využitím kvalitních značkových článků Panasonic. Tím dosáhneme zvýšení kapacity baterie a prodloužení dojezdové vzdálenosti. Servis baterie zahrnuje:

-  diagnostiku článků řídící jednotky baterií,

-  měření výkonových parametrů baterií,

-  formátování baterií,

-  rekondici baterií,

-  repasi vadných článků,

-  balancování baterií,

-  opravy obvodů poškozených řídících jednotek.

Umíme změřit jakýkoliv typ baterie za pomocí kapacitního zátěžového testu. Specializujeme se na baterky BAFANG, BOSCH, BROSE, BMZ, IMPULSE, YAMAHA, SHIMANO (a další) od značek FOCUS, HAIBIKE, KALKHOFF, LEADER FOX, UNIVEGA, RALEIGH (a další). 

DOPORUČENÍ! Baterie je vhodné servisovat bezprostředně po skončení cyklistické sezóny, tedy v podzimních a zimních měsících. Díky včasné prohlídce budete mít jistotu, že je vaše baterie v pořádku, a že je spolu s vaším elektrokolem připravena na novou sezónu.

Koupí kteréhokoliv elektrokola, elektrotříkolky nebo elektroskútru z naší nabídky od nás navíc získáte skvělý bonus v hodnotě 2.500 Kč* na specializovaný servis baterie. Ten v sobě zahrnuje automatické formátování baterie v rámci předprodejního servisu a kondiční kontrolu baterie po absolvování první sezóny na novém elektrokole. Díky tomuto nadstandartnímu bonusu máte zaručeno, že kupujete kvalitní zkontrolovaný akumulátor s maximální životností. Bonus lze uplatnit nejpozději do 12 měsíců od data zakoupení.

*Bonus se nevztahuje na elektrokola zakoupená za akční cenu. 


DOPORUČENÍ! Právě teď je správný čas na repasi baterie do vašeho elektrokola. V tomto období máme dostatečné množství času na to, abychom i vaše elektrokolo dokonale připravili na nadcházející sezónu. Repasujte již nyní a záruka se začne zkracovat až od 1.4.2020. Ušetříte svůj čas a vaše elektrokolo bude dokonale připraveno na novou sezónu.

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

RESINPA GWR www.elektro-skutr.eu